Contact

DAGELIJKS TEAM

Algemeen // info@mestizoartsplatform.be

Tine De Pourcq // Coördinatie & … // tine@mestizoartsplatform.be
Mulanga Nkolo // Communicatie & … // mulanga@mestizoartsplatform.be
Wim Viaene // Ondersteuning zakelijk beleid // wim@mestizoartsplatform.be
Joana Rossi // Educatief projectmedewerker De mensen maken de stad & Altaar van Antwerpen //  demensenmakendestad@gmail.com / joana@mestizoartsplatform.be

HET COLLECTIEF

Mestizo Arts Platform wordt blijvend gevoed door een collectief met heel uiteenlopende expertises en projecten, vanuit verschillende organisaties en plekken.

Gerardo Salinas // Bezieler & artistiek coördinator MAF tot 2017 // Vanaf 2017 Stadsdramaturg bij KVS + coach & partner MAP: gerardo.salinas@kvs.be // Altaar van Antwerpen
Lucila Guichón // Beeldende communicatie MAF tot 2017 // Vanaf 2018 Beeld, projecten & networking MAP in Berlijn: lucila@mestizoartsplatform.be
Tine De Pourcq // MAP/WIPCOOP vanaf 2005: tine@mestizoartsplatform.be
Femke Vanpoucke // Productie MAF vanuit Arenberg & MAP tem juni 2018 // Nu coördinator Rataplan & partner MAP/WIPCOOP: femke@rataplanvzw.be