Contact

(ES) Estamos trabajando el site. Por ahora puede leer sobre Mestizo Arts Platform AQUI o contactános en info@mestizoartsplatform.be

Meer informatie over Wat we doen: klik HIER

WIL JE ONS ZIEN / SCHRIJVEN / FACTUREREN

Het Mestizo Arts Platform huist mee in de bureau’s van Rataplan / pleinhuis Zermatt. De zakelijke structuur van Mestizo Arts Platform is Fiëbre vzw.

Fiëbre vzw (Mestizo Arts Platform)
Wijnegemstraat 65
2140 Borgerhout

WIL JE ONS MAILEN

Algemeen // info@mestizoartsplatform.be

Dagelijks bestuur:

Tine De Pourcq // Projectcoördinatie: tine@mestizoartsplatform.be
Roxette Chikua // Productiemedewerker: roxette@mestizoartsplatform.be
Bianca De Wolf // Communicatiemedewerker (enkel op vrijdagen): bianca@mestizoartsplatform.be
Mike De Ridder // Social media manager & digital creative: mike@mestizoartsplatform.be
Karolina Maruszak // Administratie & foto’s (Koralique Photography): karolina@mestizoartsplatform.be
Wim Viaene // Ondersteuning zakelijke ontwikkeling: wim@mestizoartsplatform.be

Het collectief-(breder)perspectief:

Gerardo Salinas // bezieler & artistiek coördinator MAP tot 2017 // +2017 stadsdramaturg bij KVS // coach & partner MAP forever

Femke Vanpoucke // productie MAF vanuit Arenberg & MAP tem juni 2018 // nu coördinator Rataplan // partner MAP

Heleen Fivez // zakelijk bij MAP tem september 2018 // nu focus eigen zaakje Omar City

RVB/AV

Alex Cordova, Anissa Boujdaini, Bart Boudewijns, Elizabeth Carrazco, Heleen de Jager, Said Boumazoughe, Selm Wenselaers, Shari Legbedje, Soumia El Majdoub, Imade Annouri, Anke Van Bockstaele, Ems Depreeuw, Marc Boonen, Omar El Jattari