Contact

(ES) Estamos trabajando el site. Por ahora puede leer sobre Mestizo Arts Platform AQUI o contactános en info@mestizoartsplatform.be

Meer informatie over Wat we doen / What we do: klik HIER (updates volgen deze zomer)

WIL JE ONS ZIEN / SCHRIJVEN / FACTUREREN

Het Mestizo Arts Platform huist mee in de bureau’s van Rataplan / pleinhuis Zermatt. De zakelijke structuur van Mestizo Arts Platform is Fiëbre vzw.

Fiëbre vzw (Mestizo Arts Platform)
Wijnegemstraat 65
2140 Borgerhout

DE DAGELIJKSE WERKING

Het team dat de werking draaiende houdt met projecten WIPCOOP, De mensen maken de stad, …

> Algemeen // info@mestizoartsplatform.be

> Tine De Pourcq // Projectcoördinatie: tine@mestizoartsplatform.be
> Roxette Chikua // Productie: roxette@mestizoartsplatform.be
> Mulanga Nkolo // Communicatie: mulanga@mestizoartsplatform.be
> Wim Viaene // Ondersteuning zakelijk beleid: wim@mestizoartsplatform.be

> Joana Rossi // Educatief projectmedewerker De mensen maken de stad: demensenmakendestad@mestizoartsplatform.be

HET COLLECTIEF-BREDER-PERSPECTIEF

Enkele grondleggers van MAP zwermden uit, maar zijn nog steeds betrokken:

> Gerardo Salinas // bezieler & artistiek coördinator MAF tot 2017 // +2017 Stadsdramaturg bij KVS + coach & partner MAP: gerardo.salinas@kvs.be

> Lucila Guichón // beeldende communicatie MAF tot 2017 // +2017 Beeld, projecten & networking MAP in Berlijn: lucila@mestizoartsplatform.be

> Femke Vanpoucke // productie MAF vanuit Arenberg & MAP tem juni 2018 // nu coördinator Rataplan & partner MAP: femke@rataplanvzw.be

> Heleen Fivez // zakelijk bij MAP tem september 2018 // nu eigen zaakje Omar City

RVB/AV

Alex Cordova, Anissa Boujdaini, Bart Boudewijns, Elizabeth Carrazco, Heleen de Jager, Said Boumazoughe, Selm Wenselaers, Shari Legbedje, Soumia El Majdoub, Imade Annouri, Anke Van Bockstaele, Ems Depreeuw, Marc Boonen, Omar El Jattari