Contact

(ES) Estamos trabajando el site. Por ahora puede leer sobre Mestizo Arts Platform AQUI o contactános en info@fiebre.be

Meer informatie over Wat we doen: klik HIER

WIL JE ONS ZIEN

Het Mestizo Arts Platform werkt mee in Rataplan & pleinhuis Zermatt.

Rataplan
Wijnegemstraat 65
2140 Borgerhout

Zermatt, Terloplein(huis)

WIL JE ONS SCHRIJVEN

Fiëbre vzw (binnenkort naamsverandering: Mestizo vzw)
Vandenpeereboomstraat 22
2140 Antwerpen 

WIL JE ONS MAILEN

Algemeen: info@fiebre.be
Tine De Pourcq (Projecten & Communicatie Mestizo): Tine@fiebre.be
Heleen Fivez (Projecten Mestizo & Zakelijk Mestizo): Heleen@fiebre.be
Femke Vanpoucke (Projecten & Productie Mestizo): Femke@fiebre.be
Orlando Verde (Projecten Mestizo – Schrijver, filmmaker, medewerker KifKif): Orlando@fiebre.be
Gerardo Salinas (Projecten Mestizo – Artistiek leider MAF tem 2016 & Stadsdramaturg KVS): Gerardo@fiebre.be
Enrique Noviello (Projecten Mestizo – Muzikant, groep El Juntacadáveres, Los Murginales): Enrique@fiebre.be